Poznań 61-850, ul. Długa 5/5

O naszej firmie

Specjalizujemy się w lakierowaniu proszkowym. Przyjmujemy pojedyncze zlecenia, jak i nawiązujemy stałą współpracę z klientami z Polski i zagranicy. Sprawdź, w czym Ci pomożemy.
tools2
Zaufaj specjalistom – nam. Mamy doświadczenie w tym, co robimy, i wiemy, jak uzyskać efekt, którego pożądasz. Niezależnie od tego, czy zależy Ci po prostu na pokryciu farbą materiału, czy też na dekoracyjnej powłoce, jesteśmy w stanie wykonać Twoje zlecenie. Wyróżniają nas nie tylko sprawne działanie, lecz także konkretne umiejętności i doświadczenie. Czy powierzyłbyś materiał firmie, której pracownicy nie wiedzą, jak prawidłowo przystąpić do pracy? My nie i Tobie radzimy również dobrze się zastanowić. Nawiązując współpracę z nami, stawiasz na profesjonalną obsługę. W efekcie możesz być pewien, że usługa zostanie wykonana zgodnie z Twoimi wytycznymi. Zapewniamy, że efekt końcowy będzie spełniał Twoje oczekiwania, bo wiemy, jak pracują nasi pracownicy i jaki sprzęt mamy w lakierni.
Służymy pomocą w zakresie transportu Przez lata pracy w branży doskonale zorientowaliśmy się, że nie wszyscy nasi klienci dysponują transportem, aby dowieźć lub odebrać produkty, które w lakierni mają zostać poddane obróbce chemicznej, a następnie pomalowane proszkowo. Właśnie z tego względu elastycznie podchodzimy do kwestii transportu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Chcesz wiedzieć, co jesteśmy Ci w stanie zaoferować w zakresie transportu? Najlepiej zrobisz, gdy skontaktujesz się nami – po ustaleniu szczegółów będziemy w stanie przygotować Ci atrakcyjną ofertę.
Indywidualne podejście – to nas wyróżnia Chcemy się nieustannie rozwijać, dlatego śledzimy zmiany w branży i nieustannie się kształcimy. Robimy to również dla Was, bo to Wy, nasi klienci, często zadajecie nam pytania dotyczące malowania proszkowego. Aby na nie precyzyjnie odpowiedzieć, musimy mieć odpowiednią wiedzę, a nie tylko doświadczenie. Nie jest przypadkiem, że zaufało nam tak wiele osób – jesteśmy elastyczni, co oznacza, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych – dla każdego pracujemy tak samo, wykorzystując naszą aktualną wiedzę i umiejętności. Zaufaj nam – sprawdź, co potrafimy.