Poznań 61-850, ul. Długa 5/5

Nasze Usługi

Trzonem naszej działalności jest malowanie proszkowe różnych powierzchni, m.in. balustrad, ogrodzeń, konstrukcji stalowych i ram rowerowych. Ponieważ wiemy, że czas to pieniądz, działamy sprawnie i dokładnie.
tools2
Co to jest malowanie proszkowe? To innowacyjna technologia polegająca na nanoszeniu specjalnej farby proszkowej na wybrane elementy. Duże znaczenie mają właściwości fizykochemiczne proszku, bo to właśnie one sprawiają, że pomalowana powierzchnia jest dokładnie pokryta i pozbawiona zacieków. Aby malowanie proszkowe było trwałe, nie wystarczy jedynie nałożyć farby proszkowej – konieczne jest też jej utwardzenie w wysokiej temperaturze. Jeżeli poszczególne czynności zostały wykonane zgodnie ze sztuką, to klient może odebrać produkty pokryte trwałą powłoką w wybranym kolorze. Dlaczego powinieneś zdecydować się na malowanie proszkowe? Powodów jest kilka, np. możesz chronić środowisko naturalne, bo farby proszkowe to nie rozpuszczalniki, które mają negatywny wpływ na środowisko. Dodatkowo malowanie proszkowe jest dokładne i zabezpiecza powierzchnię materiału przed korozją. Przed pokryciem powierzchni farbą możemy ją odpowiednio przygotować, stosując metodę piaskowania lub cynkowania.
Jak pracujemy Jesteśmy tu dla Ciebie – mamy dobry sprzęt, oferujemy usługi na wysokim poziomie, a na każdym etapie współpracy służymy pomocą. Poznaj lepiej nasze atuty!
Jak malujemy? Malowanie proszkowe jest dziś bardzo popularne, a to dlatego, że jest trwałe i doskonale zabezpiecza malowaną powierzchnię przed korozją oraz czynnikami atmosferycznymi. Oferując usługę malowania proszkowego, malujemy zgodnie z przyjętymi normami. Nie oszczędzamy na farbach, jesteśmy dokładni. Dzięki takiemu podejściu możemy zagwarantować, że będziesz zadowolony ze współpracy z nami. Jesteś zainteresowany? Poszukujesz lakierni do pojedynczego zlecenia? Interesuje cię stała współpraca? Zapraszamy – czekamy na Twoje zlecenie.
Czym malujemy? Nie tylko nasza dokładność ma wpływ na efekt końcowy – wiele zależy również od użytej farby proszkowej. Właśnie z tego względu podczas pracy sięgamy jedynie po farby proszkowe sprawdzonych producentów. Dodatkowo naszym klientom proponujemy możliwość wyboru koloru z szerokiej palety kolorystycznej RAL. Aby powierzchnia produktu faktycznie była zabezpieczona, stosujemy różne farby, a przy wyborze kierujemy się m.in. tym, czy produkt będzie wystawiony na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, czy też będzie używany jedynie we wnętrzach.
Dlaczego farby proszkowe? Współcześnie malowanie proszkowe cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów. Nie jest to przypadek – ta metoda świetnie zabezpiecza powierzchnię wyrobów metalowych m.in. przed korozją. Dodatkowym plusem jest to, że podczas malowania proszkowego wykorzystuje się farby proszkowe, które – w odróżnieniu od rozpuszczalników – nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalnego. W efekcie są one ekologiczne, a powłoka produktu jest pozbawiona – charakterystycznych dla tradycyjnych farb – zacieków czy pęcherzyków.
coś
Czy wiesz, że farba ma znaczenie? Malowanie proszkowe cieszy się dużą popularnością głównie z uwagi na trwałość i antykorozyjność powłoki. Jako klient musisz być świadom tego, że możesz wybierać z wielu możliwości, jakie daje Ci nasza lakiernia. Posługując się farbami proszkowymi, jesteśmy w stanie pomalować m.in. konstrukcje stalowe czy bramy, korzystając z koloru farby, którą wybierzesz z palety RAL. Z nami ustalisz również stopień połysku powłoki, dzięki czemu gotowy produkt wpasuje się w przestrzeń, w której ma zostać osadzony. Czy wiesz, że w swojej codziennej pracy wykorzystujemy różne farby proszkowe? Posiadamy m.in. farby epoksydowe (świetnie nadają się do malowania elementów, które będą wystawione na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych) i farby poliestrowe(stosuje się je w przypadku elementów, które będą stosowane we wnętrzach. Ponieważ te farby są odporne na ścieranie, z powodzeniem można ich użyć do pomalowania np. balustrad). Szukasz farb do zadań specjalnych? Zatem polecamy strukturalne, których używa się, aby uzyskać efekt dekoracyjnej powłoki.